top of page
Tlo_kurs_DevTools.jpeg

POZNAJ DEVTOOLS

Odkryj niezbędne narzędzie każdego testera

KURS: POZNAJ DEVTOOLS OD PODSTAW

DevTools to potężny zestaw narzędzi dla programistów i testerów, zintegrowany bezpośrednio z przeglądarką Google Chrome.
To nie tylko pomocne wsparcie podczas tworzenia aplikacji internetowych, ale przede wszystkim kluczowe narzędzie podczas testowania! 

4.jpg

CENA: 99 ZŁ

Dlaczego DevTools'y są takie ważne?

Obecnie, większość tworzonych aplikacji na rynku działa w przeglądarkach internetowych. Na pewno nie raz spotkałaś/eś się z tym, że strona internetowa nie działa tak jak powinna, wyświetla błędy lub dane się nie ładują. Podczas tworzenia i testowania aplikacji zdarza się to bardzo często i warto wiedzieć jak sobie z tym radzić.

Umiejętność odnajdowania błędów, debugowania i modyfikacji kodu stron, śledzenia wysyłanych żądań, testowania aplikacji na różnych rozdzielczościach ekranu, znajdowania ścieżek XPath wybranych elementów jest wręcz niezbędna dla programisty czy testera oprogramowania, który tworzy lub testuje aplikacje web'owe.

Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności, aby stać się ekspertem w tworzeniu i testowaniu aplikacji webowych. Dołącz do nas już dziś i zwiększ swoją wartość na rynku pracy!

Screenshot 2022-07-26 at 12.28.12.png

Czego się nauczysz?

Dowiesz się jak modyfikować kod strony internetowej, zmieniać jej zachowanie, wykorzystywać breakpoint'y aby debugować wykonanie kodu w języku JavaScript.

Nauczysz się śledzić żądania wysyłane przez stronę internetową do serwera, wykrywać błędy, sprawdzać dane zwrócone przez serwer.

Dowiesz się jak korzystać z konsoli JavaScript, jak sprawdzić logi aplikacji oraz jak wykonać własny kawałek kodu.

Nauczysz się mierzyć wydajność strony internetowej, symulować zwolnienie sieci internetowej, nagrywać ruch i analizować czasy ładowania elementów.

Poznasz metody przechowywania danych przez strony internetowe i dowiesz się jak sprawdzić oraz modyfikować zawartość local-storage.

Dla kogo jest kurs?

Dziewczyna_Zamyślona_edited.png

Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje i:
 

Chcesz zostać testerem manualnym

Programujesz aplikacje internetowe

Jesteś testerem manualnym, który pragnie jeszcze lepiej przetestować aplikację i znaleźć wszystkie błędy

 

Chcesz zostać testerem automatyzującym

Jeśli choć jedna z powyższych sytuacji Cię dotyczy...

... ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

4.jpg

KURS: Poznaj DevTools

9 lekcji
2h materiału
Dedykowana aplikacja do nauki

CENA: 99 ZŁ

Dlaczego warto

GODZINY MATERIAŁU

Kurs jest kompletnym kompendium wiedzy z wykorzystania narzędzia 'Developer Tools (DevTools)' dla programistów i testerów oprogramowania. Zdobytą wiedzę wykorzystasz bezpośrednio w praktyce w codziennej pracy. Podczas 2 godzin kursu poznasz wszystkie najważniejsze zagadnienia, takie jak: modyfikacja i debugowanie kodu strony, śledzenie żądań i odpowiedzi serwera, badanie wydajności ładowania strony i wiele więcej.

POZNASZ JAK DZIAŁAJĄ STRONY WWW

Obecnie, większość tworzonych aplikacji na rynku działa w przeglądarkach internetowych. Umiejętność debugowania i modyfikacji kodu strony czy śledzenia wysyłanych żądań jest wręcz niezbędna dla programisty czy testera oprogramowania.

DEDYKOWANA APLIKACJA DO NAUKI

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną aplikację napisaną w JavaScript, która posłuży Ci do nauki. Wykupując dostęp do kursu, otrzymasz od nas dostęp do repozytorium Github z kodem aplikacji, wraz z instrukcją jak uruchomić ją lokalnie na komputerze.

WSPARCIE EKSPERCKIE

Zyskasz dostęp do wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, którzy pomogą Ci pokonać wszelkie trudności, odpowiadając na Twoje pytania i oferując konstruktywne porady. To wsparcie eksperckie zapewni Ci szybszy i łatwiejszy rozwój, a także zwiększy Twoje szanse na odniesienie sukcesu w branży IT.

TWOJA WARTOŚĆ WZROŚNIE

Kurs nie jest tylko „suchą” teorią, ale przede wszystkim praktyką, która jest najlepszą formą dla ugruntowania przekazywanej wiedzy. Im większe umiejętności praktyczne, tym większa Twoja wartość na rynku pracy. 

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Zagadnienia związane ze stronami internetowymi i szeroko pojętym www są częstym tematem pytań podczas rozmów kwalifikacyjnych. Znajomość tych zagadnień spowoduje, że znacznie lepiej wypadniesz podczas takiej rozmowy. Na koniec kursu otrzymasz również certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

Opinie naszych kursantów

Dominik Śpiewak

Dostałem pracę, jako tester oprogramowania! Brałem udział w aż 8 warsztatach live z Filipem i Damianem. Czysta praktyka szlifowania umiejętności w rewelacyjnej atmosferze. Fakt tych owocnych spotkań zdobił moje CV, a na rozmowach informacja ta podnosiła moją atrakcyjność i zaangażowanie w oczach rekruterów.

Polecam!!!

Paulina

Znalazłam tu nie tylko teoretyczne wskazówki od czego zacząć swoją przygodę testera, ale również praktyczne zadania, dzięki którym zrozumiałam o co tu naprawdę chodzi. Prowadzący to bardzo mili i profesjonalni ludzie, którzy wiedzą o czym mówią w języku zrozumiałym dla nowicjuszy. To co bardzo mi się spodobało to także super kontakt i pomoc po kursie. W każdej chwili można zadać pytanie na mediach społecznościowych czy poprzez email i uzyskać szybką i konkretną odpowiedź oraz pomoc. 

Marta

Warsztaty z testowania manualnego to ogrom praktyki (nie teorii!), która jest niezbędna dla przyszłych testerów. Chłopaki świetnie je przygotowali i poprowadzili - nauka w takich warunkach to sama przyjemność i czuję, że wyniosłam z tego dużo więcej niż z innych kursów, które do tej pory robiłam. Polecam i na pewno wezmę udział też w innych warsztatach od Filipa i Damiana, bo to porządna firma jest 

Daga

Warsztaty przeprowadzone w bardzo ciekawej formie, nastawione na pokazanie od strony praktycznej zawodu testera manualnego. Od razu można zobaczyć i spróbować jak przebiega proces testowania. Prowadzący bardzo sympatyczni, cena przystępna. Polecam w 100%. 

Agnieszka Bukowska

Kurs Testowanie Manualne to prawdziwy SZTOS!

Można się na nim przekonać jak w praktyce wygląda praca testera. Jak to mówią samo "mięcho”. Jak dla mnie petarda!

Łukasz

Nie zawiodłem się, bo odświeżenie niektórych tematów, czy usłyszenie o doświadczeniach prowadzących pozwoliło mi szerzej poznać perspektywę deweloperów i ich oczekiwań wobec pracy testera. Na duży plus interaktywność warsztatów, bo sposób ich prowadzenia nie jest przez to nudny dla uczestnika, a wręcz angażuje go do działania. Praktyczna styczność z rzeczami typu dokumentacja czy mockupy wprowadzają w codzienność testera. 

Program kursu. Pełen konkretów

Lekcja 1

Wprowadzenie do DevTools

Odkryjesz tajemnice Chrome DevTools, ważnego narzędzia dla testerów oprogramowania, które pomoże Ci usprawnić swoją pracę. Dowiedz się, czym jest DevTools, jakie są jego główne funkcje, i dlaczego jest tak ważne dla testerów oprogramowania.

Oglądasz kiedy chcesz

Specjalnie przygotowana aplikacja do nauki

Lekcja 2

DevTools: 'Elements'

Zanurzysz się w świecie Elements, gdzie będziesz eksplorować i manipulować strukturą oraz stylami strony internetowej na żywo. Nauczysz się, jak sprawdzać wybrane elementy, modyfikować style CSS i zarządzać atrybutami, aby szybko identyfikować i rozwiązywać problemy z wyglądem witryny.

Znajdujesz elementy na stronie

Modyfikujesz style CSS oraz elementy

Lekcja 3

DevTools: 'Console'

Odkryjesz moc konsoli, która pozwala na interakcję z kodem JavaScript strony, wyświetlanie błędów, ostrzeżeń i informacji diagnostycznych. Poznasz różne metody rejestrowania danych, korzystania z interaktywnego interpretera oraz debugowania kodu.

Sprawdzasz logi aplikacji

Wykonujesz kawałki własnego kodu

Lekcja 4

DevTools: 'Sources'

Poznasz panel 'Sources', który pozwala na analizowanie, modyfikowanie i debugowanie kodu źródłowego aplikacji. Opanujesz umiejętność tworzenia i zarządzania punktami kontrolnymi, śledzenia wartości zmiennych oraz analizowania stosu wywołań.

Debugujesz wykonanie kodu

Śledzisz wartości zmiennych

Modyfikujesz kod strony

Lekcja 5

DevTools: 'Network'

Poznasz funkcjonalność 'Network', gdzie będziesz analizować i kontrolować ruch sieciowy w czasie rzeczywistym. Nauczysz się monitorować i modyfikować żądania, analizować wydajność sieci oraz optymalizować ładowanie zasobów.

Śledzisz ruch sieciowy

Analizujesz wysłane żądania

Analizujesz błędy z serwera

Lekcja 6

DevTools: 'Performance'

Zapoznasz się z panelem Performance, który pozwoli Ci zbierać i analizować informacje na temat wydajności strony. Odkryjesz jak diagnozować problemy z wydajnością, analizować metryki oraz optymalizować renderowanie i działanie Twojej aplikacji.

Analizujesz wydajność strony

Szukasz wąskich gardeł i naprawiasz je

Rozwiń swoje umiejętności w testowaniu manualnym i otwórz drzwi do sukcesu w branży IT.
Zacznij swoją naukę już dziś!

Zobacz fragment kursu

Poznaj swojego mentora

Filip.jpg

FILIP PALUCH

Full-Stack Developer, team-leader oraz architekt od 10 lat związany z branżą IT.

Współtworzył system parkingowy obsługujący największe lotniska w Norwegii i Szwecji.

Obecnie rozwija system zarządzania nieruchomościami największych banków w USA. 

 

Współzałożyciel firmy Ifs&Whiles oraz NaCoPoszło. 

 

Prywatnie szczęśliwy ojciec, a także miłośnik amerykańskiej motoryzacji i Sycylii. 

Gwarancja satysfkacji

Co, jeśli się okaże, że kurs nie wniósł niczego nowego dla Ciebie?
Nie obawiaj się!

 

Masz 14 dni od daty zakupu na dokonanie zwrotu. Oddamy Ci całą wpłaconą kwotę, bez żadnych haczyków.

Certyfikat ukończenia

Po ukończeniu naszego kursu testowania manualnego otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności. Certyfikat możesz wykorzystać w swoim CV.

Wsparcie mentorów

W trakcie naszego kursu możesz liczyć na wsparcie doświadczonych mentorów, którzy pomogą Ci w razie jakichkolwiek pytań. Ponadto, masz możliwość przesyłania swojej tablicy z zaraportowanymi błędami na Trello do sprawdzenia.

  • Dla kogo jest kurs?
    Kurs jest dla wszystkich osób, które chcą poznać podstawy wykorzystania narzędzia Chrome DevTools. Jeżeli nie korzystałaś/eś nigdy z narzędzia Chrome DevTools lub nie czujesz się pewnie wykorzystując to narzędzie to ten kurs jest dla Ciebie.
  • Jak jest forma kursu?
    Kurs ma formę nagrań wideo online, do których dostajesz dożywotni dostęp. W każdym momencie możesz wrócić i powtórzyć wiedzę.
  • Dla kogo nie jest ten kurs?
    Kurs nie jest dla osób: - które pracują na codzień z narzędziem DevTools - które nie pracują z aplikacjami webowymi

Nasze pozostałe kursy

1.jpg

Idealne CV i portfolio testera

Czy wiesz, że odpowiednio przygotowane portfolio może zadecydować czy dostaniesz pracę? Portfolio jest dopełnieniem Twojego CV, które sprawi, że w pełni zaprezentujesz swoje praktyczne umiejętności.

CENA: 99 ZŁ

2.jpg

Testowanie manualne aplikacji

Jedną z podstawowych umiejętności jaką powinien posiadać tester, jest umiejętność testowania manualnego. Testowanie manualne jest fundamentem, na którym będziesz budować kolejne kompetencje potrzebne w tym zawodzie. 

CENA: 299 ZŁ

5.jpg

Testowanie aplikacji backendowych

Interfejsy API są podstawowym sposobem komunikacji stron internetowych z aplikacjami backendowymi. Podczas kursu poznasz podstawy protokołu HTTP i testowania API HTTP (narzędzia Postman i Swagger).

CENA: 399 ZŁ

bottom of page