top of page
baner_kursy (1).png

ZMIEŃ BRANŻĘ NA IT

ZOSTAŃ TESTEREM OPROGRAMOWANIA

Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego w naszych kursach oprócz niezbędnej teorii znajdziesz też dużo praktyki. To co nas wyróżnia, to nasza autorska platforma do nauki testowania (w formie aplikacji), w której ukryliśmy serię błędów do znalezienia i zaraportowania. Przekazujemy wiedzę w przystępny sposób, z wykorzystaniem konkretnych przykładów i prostego języka, zrozumiałego również dla osób spoza branży IT.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

NAUCZ SIĘ TESTOWAĆ MANUALNIE

Oferta naszych kursów

1.jpg

Idealne CV i portfolio testera

Czy wiesz, że odpowiednio przygotowane portfolio może zadecydować czy dostaniesz pracę? Portfolio jest dopełnieniem Twojego CV, które sprawi, że w pełni zaprezentujesz swoje praktyczne umiejętności.

CENA: 99 ZŁ

2.jpg

Naucz się testować manualnie

Jedną z podstawowych umiejętności jaką powinien posiadać tester, jest umiejętność testowania manualnego. Testowanie manualne jest fundamentem, na którym będziesz budować kolejne kompetencje potrzebne w tym zawodzie. 

CENA: 299 ZŁ

4.jpg

Naucz się DevTools

Obecnie, większość tworzonych aplikacji na rynku działa w przeglądarkach internetowych. Znajomość DevTools jest wręcz niezbędna dla programisty czy testera oprogramowania, który tworzy lub testuje aplikacje web'owe.

CENA: 99 ZŁ

5.jpg

Testowanie aplikacji backendowych

Interfejsy API są podstawowym sposobem komunikacji stron internetowych z aplikacjami backendowymi. Podczas kursu poznasz podstawy protokołu HTTP i testowania API HTTP (narzędzia Postman i Swagger).

CENA: 399 ZŁ

baner_jak_uczymy.png

Jak uczymy?

Wiemy, że nauka testowania może być trudna, zwłaszcza gdy większość dostępnych zasobów skupia się tylko na teorii. Ale nie martw się - mamy rozwiązanie! 
 

Uważamy, że najskuteczniejsza nauka łączy praktykę z minimalną dozą teorii. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne aplikacje, które odwzorowują realia pracy testera oprogramowania, dając Ci szansę zdobycia cennego doświadczenia, tak cenionego przez pracodawców. 
 

W naszych materiałach stawiamy na prostotę i zrozumiałość, korzystając z konkretnych przykładów.
 

Z nami nauczysz się testowania oprogramowania w sposób efektywny i przyjemny!

bottom of page