top of page
Strona_Zapis_Na_Webinar (5) (1).png

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

09

MARCA

2023

20:00

Wejdz do branży IT i

NAUCZ SIĘ TESTOWAĆ APLIKACJE BACKENDOWE

Nasze warsztaty to innowacyjny sposób nauki testowania aplikacji backendowych z API HTTP na bazie specjalnie przygotowanej platformy, w której ukryliśmy celowo błędy, na które będziesz polować. Zapomnij o testowaniu przypadkowych aplikacji!

Projekt bez nazwy (6) (1).png

Weź udział w DARMOWYCH warsztatach i naucz się testować API HTTP!

Najbliższy termin

JUŻ WKRÓTCE

Rezerwuję darmowe miejsce

Szkolenie online: Naucz się testować aplikacje backendowe

Dostaniesz dostęp do interaktywnej platformy testerskiej!

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Interaktywna platforma do testowania: Zdobędziesz praktyczne doświadczenie dzięki naszej specjalnej aplikacji, która udostępnia API HTTP. Czeka na Ciebie seria błędów do znalezienia!

Przygotujesz przypadki testowe:
Bazując na dokumentacji stworzonej przez naszych analityków oraz dokumentacji API, opracujesz i przetestujesz własne przypadki testowe.

Nauczysz się raportować błędy:

Nauczysz się efektywnego raportowania błędów, aby pomóc programistom w ich naprawie.

Zapisz się na darmowe szkolenie

Podaj e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zapisu na szkolenie online wraz z linkiem do spotkania.

Opinie uczestników

Screenshot 2023-04-07 at 17.10.53.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.10.24.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.09.58.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.09.47.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.09.31.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.09.19.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.09.01.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.08.48.png
Screenshot 2023-04-07 at 17.08.27.png

Odkryj nowy świat nauki z naszą innowacyjną platformą do testowania aplikacji backendowych!

Czy marzysz o zostaniu testerem oprogramowania lub chcesz podnieść swoje kompetencje? Poznaj naszą rewolucyjną platformę, która pozwoli Ci zdobyć niezbędne umiejętności w praktyczny i angażujący sposóbTo nie jest zwykła aplikacja edukacyjna - to platforma, która symuluje rzeczywiste środowisko IT, dając Ci możliwość nauki poprzez doświadczenie.

DOŚWIADCZ PRAWDZIWEGO TESTOWANIA

Nauczysz się analizować dokumentację, identyfikować błędy, a na koniec raportować je wirtualnemu programiście Filipowi i obserwować ich proces naprawy. Każdy element tego procesu ma na celu zaoferować Ci realistyczne doświadczenie, które przekłada się na prawdziwe umiejętności niezbędne w branży IT.

WSPÓŁPRACUJ Z WIRTUALNYM PROGRAMISTĄ 

Platforma pozwala na interakcję z wirtualnym programistą, który naprawia znalezione błędy lub informuje o ich braku. Poprowadzisz interesujące dialogi z naszym humorystycznym wirtualnym programistą i doświadczysz prawdziwego procesu wytwarzania oprogramowania!

POZNAJ DZIAŁANIE PRAWDZIWYCH SYSTEMÓW IT

Nasza aplikacja do nauki testowania API HTTP została zaprojektowana tak, aby odzwierciedlać realną architekturę systemów IT - składa się z dwóch zintegrowanych części: frontendu i backendu. Frontend to część aplikacji, z którą użytkownik wchodzi w bezpośrednią interakcję - to interfejs użytkownika, który widzisz na stronie internetowej. Backend natomiast, to zaplecze serwerowe - miejsce, gdzie odbywa się większość procesów biznesowych i logiki aplikacji, które są niewidoczne dla użytkownika końcowego.

Zanurzając się w naukę z naszą aplikacją, będziesz mógł obserwować, jak zmiany wprowadzane w backendzie (API) wpływają na wygląd i funkcjonalność frontendu (UI). To doświadczenie z pewnością poszerzy Twoje zrozumienie działania stron internetowych i aplikacji backendowych. Umożliwi Ci to nie tylko zdobycie praktycznej wiedzy o testowaniu API, ale również zrozumienie mechanizmów, które kierują funkcjonowaniem systemów, z którymi będziesz pracować na co dzień w swojej przyszłej karierze w IT. Zacznij swoją podróż z nami i poznaj praktyczne aspekty funkcjonowania IT od podszewki!

  • Dla kogo jest kurs?
    Kurs jest dla wszystkich osób, które chcą poznać podstawy wykorzystania narzędzia Chrome DevTools. Jeżeli nie korzystałaś/eś nigdy z narzędzia Chrome DevTools lub nie czujesz się pewnie wykorzystując to narzędzie to ten kurs jest dla Ciebie.
  • Jak jest forma kursu?
    Kurs ma formę nagrań wideo online, do których dostajesz dożywotni dostęp. W każdym momencie możesz wrócić i powtórzyć wiedzę.
  • Dla kogo nie jest ten kurs?
    Kurs nie jest dla osób: - które pracują na codzień z narzędziem DevTools - które nie pracują z aplikacjami webowymi
bottom of page